همه بازیکنان
ذوبآهن اصفهان
پوینت گارد#34
پیمان منصوری
Peyman Mansouri
- قد
- 182 سانتیمتر
- وزن
- 80 کیلوگرم
- تاریخ تولد
- 17 تیر 1378
- سن
- 27
- محل تولد
- گرگان
- ملیت
- ایران
- دست غالب
- راست
- فصل بازیشده
- 3
آمار فصل
- میانگین امتیاز
- 2.0
- میانگین ریباند
- 1.0
- میانگین پاس گل
- 1.0
- میدانی٪
- 25.0%
- ۳امتیازی٪
- 0.0%
- آزاد٪
- –
- شاخص تأثیر (PIE)
- −2.4%
بازی 1
پنج بازی اخیر
- 29 مهرمقابل مس کرمانباخت75–832 امتیاز
بازی بعدی
18 آبان 1405 ساعت 21:30
دسته یک مردان — فصل منظم · سالن ورزشی اصفهان 1
رتبه در لیگ
رتبهبندی نشده: بازیهای این بازیکن در این بازه برای رتبهبندی کافی نیست.
بیشترینها در یک بازی
- امتیاز
- 25
- ریباند
- 4
- پاس گل
- 5
- توپربایی
- 2
- بلاک
- 1
- سهامتیازی
- 3
- دبلدبل
- 0
- تریپلدبل
- 0
آمار به تفکیک فصل
| فصل | تیم | بازی | دقیقه | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1405-1406دسته یک مردان | ذوبآهن اصفهان | 1 | 17.3 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | −1.0 | 25.0% | 0.0% | – |
| 1404-1405دسته یک مردان | ذوبآهن اصفهان | 7 | 18.3 | 12.0 | 2.3 | 2.7 | 0.7 | 0.0 | 14.4 | 71.4% | 60.0% | 62.5% |
| 1403-1404دسته یک مردان | ذوبآهن اصفهان | 7 | 18.4 | 4.3 | 2.0 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 3.3 | 29.0% | 10.0% | 78.6% |
| کل دوران | – | 15 | 18.3 | 7.7 | 2.1 | 1.7 | 0.4 | 0.1 | 8.2 | 53.6% | 38.5% | 72.7% |
همتیمیها
- یاسین ملکی
ذوبآهن اصفهان- امتیاز
- 14.0
- ریباند
- 4.0
- پاس گل
- 1.0
بازی 1میدانی٪ –
- آرش رضایی
ذوبآهن اصفهان- امتیاز
- 12.0
- ریباند
- 2.0
- پاس گل
- 0.0
بازی 1میدانی٪ –
- دانیال کیانی
ذوبآهن اصفهان- امتیاز
- 10.0
- ریباند
- 2.0
- پاس گل
- 3.0
بازی 1میدانی٪ –
- مجتبی عزیزی
ذوبآهن اصفهان- امتیاز
- 7.0
- ریباند
- 4.0
- پاس گل
- 1.0
بازی 1میدانی٪ –
- سهیل زارعی
ذوبآهن اصفهان- امتیاز
- 7.0
- ریباند
- 0.0
- پاس گل
- 4.0
بازی 1میدانی٪ –
- سینا کریمی
ذوبآهن اصفهان- امتیاز
- 6.0
- ریباند
- 1.0
- پاس گل
- 0.0
بازی 1میدانی٪ –
| فصل | تیم | بازی | دقیقه | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1405-1406دسته یک مردان | ذوبآهن اصفهان | 1 | 17.3 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | −1.0 | 25.0% | 0.0% | – |
| 1404-1405دسته یک مردان | ذوبآهن اصفهان | 7 | 18.3 | 12.0 | 2.3 | 2.7 | 0.7 | 0.0 | 14.4 | 71.4% | 60.0% | 62.5% |
| 1403-1404دسته یک مردان | ذوبآهن اصفهان | 7 | 18.4 | 4.3 | 2.0 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 3.3 | 29.0% | 10.0% | 78.6% |
| کل دوران | – | 15 | 18.3 | 7.7 | 2.1 | 1.7 | 0.4 | 0.1 | 8.2 | 53.6% | 38.5% | 72.7% |
خانه، بیرون و برد/باخت
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| خانه | 1 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | −1.0 | 25.0% | 0.0% | – |
برد و باخت
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| در باختها | 1 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | −1.0 | 25.0% | 0.0% | – |
ترکیب اصلی و نیمکت
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| نیمکت | 1 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | −1.0 | 25.0% | 0.0% | – |
به تفکیک ماه
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1405 مهر | 1 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | −1.0 | 25.0% | 0.0% | – |
به تفکیک حریف
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مس کرمان | 1 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | −1.0 | 25.0% | 0.0% | – |
تفکیک ربعبهربع و دقایق پایانی به رویدادهای ربعبهربع بازیکن نیاز دارد که هنوز ثبت نمیشود.
پرتاب میدانی14
25.0%
دوامتیازی13
33.3%
سهامتیازی01
0.0%
پرتاب آزاد00
–
- درصد واقعی
- 25.0%
- درصد مؤثر
- 25.0%
- پاس به اشتباه
- 0.50
درصدها از رویدادهای ثبتشده بازی محاسبه میشوند.
نقشه پرتاب
| ناحیه | موفق | تلاش | میدانی٪ |
|---|---|---|---|
| میانه چپ | 1 | 2 | 50.0% |
| میانه راست | 0 | 1 | 0.0% |
| سهامتیازی بال چپ | 0 | 1 | 0.0% |
گلهای با پاس و بدون پاس
با پاس گل0/1
0.0%
بدون پاس گل1/1
100.0%
گل با پاس گلی شمرده میشود که پاس گل آن به همان پرتاب ثبت شده باشد.
- درصد ریباند
- 4.6%
- درصد ریباند هجومی
- 9.6%
- درصد ریباند دفاعی
- 0.0%
- درصد پاس گل
- 10.7%
- درصد توپربایی
- 0.0%
- درصد بلاک
- 0.0%
- درصد اشتباه
- 33.3%
- شاخص تأثیر (PIE)
- −2.4%
- نرخ سهامتیازی
- 25.0%
- نرخ پرتاب آزاد
- 0.0%
درصدها بر پایه دقایق و مجموع تیم در هر بازی محاسبه میشوند. نرخ سهامتیازی سهم تلاشهای سهامتیازی از کل تلاشهای میدانی است و نرخ پرتاب آزاد تعداد پرتاب آزاد به ازای هر تلاش میدانی است.
بر پایه دقایقی که از رویدادهای ترکیب و تعویض ثبت شده است.
| امتیاز | ریباند | پاس گل | ربایش | بلاک | اشتباه | خطا | موفق میدانی | تلاش میدانی | سهامتیازی موفق | سهامتیازی تلاش | آزاد موفق | آزاد تلاش |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.2 | 2.1 | 2.1 | 0.0 | 0.0 | 4.2 | 2.1 | 2.1 | 8.3 | 0.0 | 2.1 | 0.0 | 0.0 |
درباره بازیکن
پروفایل نمونهٔ دادههای آزمایشی.