پارسا فرهادی
Parsa Farhadi
- قد
- 188 سانتیمتر
- وزن
- 86 کیلوگرم
- تاریخ تولد
- 28 خرداد 1383
- سن
- 22
- محل تولد
- ساری
- ملیت
- ایران
- دست غالب
- راست
- فصل بازیشده
- 2
آمار فصل
- میانگین امتیاز
- 7.8 رتبه در لیگ 193
- میانگین ریباند
- 2.0 رتبه در لیگ 285
- میانگین پاس گل
- 1.5 رتبه در لیگ 221
- میدانی٪
- 58.3% رتبه در لیگ 176
- ۳امتیازی٪
- 44.4% رتبه در لیگ 185
- آزاد٪
- 81.5%
- شاخص تأثیر (PIE)
- 3.3%
بازی 11 · در میان 480 بازیکن واجد شرایط رتبهبندی امتیازی در این بازه
پنج بازی اخیر
- 23 آذردر مهگل البرزباخت93–1228 امتیاز
- 16 آذردر گلنور اصفهانباخت85–1034 امتیاز
- 9 آذردر رعد پدافند هواییبرد88–785 امتیاز
- 1 آذردر پالایش نفت آبادانباخت86–1066 امتیاز
- 24 آباندر نفت زاگرس جنوبیباخت86–8910 امتیاز
بازی بعدی
19 آبان 1405 ساعت 21:30
لیگ برتر مردان — فصل منظم · سالن ورزشی کامیاران 1
رتبه در لیگ
- امتیاز7.8193/480
- ریباند2.0285/480
- پاس گل1.5221/480
- توپربایی0.4146/480
- بلاک0.0303/480
- میدانی٪58.3%176/480
- ۳امتیازی٪44.4%185/480
- درصد واقعی71.8%146/480
بیشترینها در یک بازی
- امتیاز
- 22
- ریباند
- 7
- پاس گل
- 6
- توپربایی
- 2
- بلاک
- 0
- سهامتیازی
- 3
- دبلدبل
- 0
- تریپلدبل
- 0
آمار به تفکیک فصل
| فصل | تیم | بازی | دقیقه | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404-1405لیگ برتر مردان | پاس کردستان | 11 | 15.0 | 7.8 | 2.0 | 1.5 | 0.4 | 0.0 | 7.9 | 58.3% | 44.4% | 81.5% |
| 1403-1404لیگ برتر مردان | پاس کردستان | 13 | 18.8 | 10.1 | 3.6 | 2.8 | 0.5 | 0.0 | 13.2 | 65.7% | 52.9% | 81.1% |
| کل دوران | – | 24 | 17.0 | 9.0 | 2.9 | 2.2 | 0.5 | 0.0 | 10.8 | 62.7% | 48.6% | 81.3% |
همتیمیها
- فرزاد فرهادی
پاس کردستان- امتیاز
- 15.8
- ریباند
- 2.7
- پاس گل
- 1.7
بازی 11میدانی٪ –
- ماهان طاهری
پاس کردستان- امتیاز
- 10.9
- ریباند
- 2.8
- پاس گل
- 1.5
بازی 11میدانی٪ –
- مهدی محمدی
پاس کردستان- امتیاز
- 10.7
- ریباند
- 2.5
- پاس گل
- 1.7
بازی 11میدانی٪ –
- بابک کاظمی
پاس کردستان- امتیاز
- 8.5
- ریباند
- 3.0
- پاس گل
- 1.5
بازی 11میدانی٪ –
- مهدی ملکی
پاس کردستان- امتیاز
- 6.6
- ریباند
- 1.8
- پاس گل
- 0.8
بازی 11میدانی٪ –
- پویا کریمی
پاس کردستان- امتیاز
- 5.7
- ریباند
- 1.8
- پاس گل
- 1.6
بازی 11میدانی٪ –
| فصل | تیم | بازی | دقیقه | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404-1405لیگ برتر مردان | پاس کردستان | 11 | 15.0 | 7.8 | 2.0 | 1.5 | 0.4 | 0.0 | 7.9 | 58.3% | 44.4% | 81.5% |
| 1403-1404لیگ برتر مردان | پاس کردستان | 13 | 18.8 | 10.1 | 3.6 | 2.8 | 0.5 | 0.0 | 13.2 | 65.7% | 52.9% | 81.1% |
| کل دوران | – | 24 | 17.0 | 9.0 | 2.9 | 2.2 | 0.5 | 0.0 | 10.8 | 62.7% | 48.6% | 81.3% |
| حریف | نتیجه | میدانی٪ | سهامتیازی | پرتاب آزاد | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 آذر | در مهگل البرز | باخت 93122 | 23.2 | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | −30 | +7 | 36 | 01 | 24 |
| 16 آذر | در گلنور اصفهان | باخت 85103 | 5.6 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | −14 | +5 | 11 | 00 | 22 |
| 9 آذر | در رعد پدافند هوایی | برد 8878 | 5.0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | −1 | +7 | 22 | 11 | 00 |
| 1 آذر | در پالایش نفت آبادان | باخت 86106 | 12.6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | −5 | +9 | 12 | 00 | 44 |
| 24 آبان | در نفت زاگرس جنوبی | باخت 8689 | 15.3 | 10 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | −11 | +12 | 48 | 26 | 00 |
| 17 آبان | مقابل کاله مازندران | باخت 8191 | 29.2 | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | −2 | +5 | 27 | 02 | 45 |
| 10 آبان | مقابل مس رفسنجان | برد 8474 | 7.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | +10 | −1 | 01 | 00 | 00 |
| 3 آبان | مقابل نفت و گاز گچساران | باخت 8994 | 19.7 | 13 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | +10 | 57 | 01 | 34 |
| 27 مهر | مقابل شهرداری گرگان | برد 11079 | 12.7 | 15 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | +17 | +16 | 56 | 34 | 22 |
| 20 مهر | مقابل طبیعت اسلامشهر | برد 9276 | 16.9 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | −3 | +9 | 35 | 11 | 22 |
نمایش 1 تا 10 از 11
خانه، بیرون و برد/باخت
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| خانه | 6 | 8.8 | 1.8 | 1.2 | 0.3 | 0.0 | 7.8 | 58.6% | 50.0% | 82.4% |
| بیرون | 5 | 6.6 | 2.2 | 1.8 | 0.4 | 0.0 | 8.0 | 57.9% | 37.5% | 80.0% |
برد و باخت
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| در بردها | 4 | 7.3 | 0.8 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 7.8 | 71.4% | 83.3% | 100.0% |
| در باختها | 7 | 8.1 | 2.7 | 1.7 | 0.6 | 0.0 | 8.0 | 52.9% | 25.0% | 78.3% |
ترکیب اصلی و نیمکت
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ابتدایی | 11 | 7.8 | 2.0 | 1.5 | 0.4 | 0.0 | 7.9 | 58.3% | 44.4% | 81.5% |
به تفکیک ماه
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404 آذر | 2 | 6.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 6.0 | 57.1% | 0.0% | 66.7% |
| 1404 آذر | 5 | 5.8 | 2.6 | 1.6 | 0.4 | 0.0 | 6.4 | 45.0% | 33.3% | 88.9% |
| 1404 آبان | 4 | 11.3 | 1.8 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 10.8 | 71.4% | 62.5% | 83.3% |
به تفکیک حریف
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مهگل البرز | 1 | 8.0 | 1.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 7.0 | 50.0% | 0.0% | 50.0% |
| گلنور اصفهان | 1 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 5.0 | 100.0% | – | 100.0% |
| رعد پدافند هوایی | 1 | 5.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 7.0 | 100.0% | 100.0% | – |
| پالایش نفت آبادان | 1 | 6.0 | 3.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 9.0 | 50.0% | – | 100.0% |
| نفت زاگرس جنوبی | 1 | 10.0 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 12.0 | 50.0% | 33.3% | – |
| کاله مازندران | 1 | 8.0 | 4.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 5.0 | 28.6% | 0.0% | 80.0% |
| مس رفسنجان | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | −1.0 | 0.0% | – | – |
| نفت و گاز گچساران | 1 | 13.0 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 10.0 | 71.4% | 0.0% | 75.0% |
| شهرداری گرگان | 1 | 15.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 16.0 | 83.3% | 75.0% | 100.0% |
| طبیعت اسلامشهر | 1 | 9.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.0 | 60.0% | 100.0% | 100.0% |
| استقلال تهران | 1 | 8.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 8.0 | 66.7% | 50.0% | 75.0% |
تفکیک ربعبهربع و دقایق پایانی به رویدادهای ربعبهربع بازیکن نیاز دارد که هنوز ثبت نمیشود.
- درصد واقعی
- 71.8%
- درصد مؤثر
- 66.7%
- پاس به اشتباه
- 1.00
درصدها از رویدادهای ثبتشده بازی محاسبه میشوند.
نقشه پرتاب
| ناحیه | موفق | تلاش | میدانی٪ |
|---|---|---|---|
| محوطه محدود | 1 | 3 | 33.3% |
| منطقه رنگ | 12 | 16 | 75.0% |
| میانه چپ | 1 | 4 | 25.0% |
| میانه وسط | 1 | 1 | 100.0% |
| میانه راست | 5 | 6 | 83.3% |
| سهامتیازی بال چپ | 3 | 6 | 50.0% |
| سهامتیازی بالای زون | 1 | 3 | 33.3% |
| سهامتیازی بال راست | 4 | 9 | 44.4% |
گلهای با پاس و بدون پاس
گل با پاس گلی شمرده میشود که پاس گل آن به همان پرتاب ثبت شده باشد.
- درصد ریباند
- 9.6%
- درصد ریباند هجومی
- 4.3%
- درصد ریباند دفاعی
- 15.1%
- درصد پاس گل
- 17.1%
- درصد توپربایی
- 1.3%
- درصد بلاک
- 0.0%
- درصد اشتباه
- 21.1%
- شاخص تأثیر (PIE)
- 3.3%
- نرخ سهامتیازی
- 37.5%
- نرخ پرتاب آزاد
- 56.3%
درصدها بر پایه دقایق و مجموع تیم در هر بازی محاسبه میشوند. نرخ سهامتیازی سهم تلاشهای سهامتیازی از کل تلاشهای میدانی است و نرخ پرتاب آزاد تعداد پرتاب آزاد به ازای هر تلاش میدانی است.
بر پایه دقایقی که از رویدادهای ترکیب و تعویض ثبت شده است.
| امتیاز | ریباند | پاس گل | ربایش | بلاک | اشتباه | خطا | موفق میدانی | تلاش میدانی | سهامتیازی موفق | سهامتیازی تلاش | آزاد موفق | آزاد تلاش |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.8 | 4.8 | 3.5 | 0.9 | 0.0 | 3.5 | 9.0 | 6.1 | 10.5 | 1.7 | 3.9 | 4.8 | 5.9 |
درباره بازیکن
پروفایل نمونهٔ دادههای آزمایشی.