همه بازیکنان
استقلال تهران
اسمال فوروارد#31
آریا عباسی
Arya Abbasi
- قد
- 206 سانتیمتر
- وزن
- 82 کیلوگرم
- تاریخ تولد
- 22 شهریور 1384
- سن
- 21
- محل تولد
- بندرعباس
- ملیت
- ایران
- دست غالب
- راست
- فصل بازیشده
- 2
آمار فصل
- میانگین امتیاز
- 13.5 رتبه در لیگ 35
- میانگین ریباند
- 5.2 رتبه در لیگ 1
- میانگین پاس گل
- 1.8 رتبه در لیگ 125
- میدانی٪
- 68.9% رتبه در لیگ 68
- ۳امتیازی٪
- 62.5% رتبه در لیگ 46
- آزاد٪
- 76.2%
- شاخص تأثیر (PIE)
- 9.8%
بازی 11 · در میان 480 بازیکن واجد شرایط رتبهبندی امتیازی در این بازه
پنج بازی اخیر
- 23 آذرمقابل مس رفسنجانباخت69–7013 امتیاز
- 16 آذرمقابل نفت و گاز گچسارانبرد94–768 امتیاز
- 8 آذرمقابل شهرداری گرگانباخت83–8624 امتیاز
- 1 آذرمقابل طبیعت اسلامشهربرد108–8426 امتیاز
- 24 آباندر کاله مازندرانبرد112–800 امتیاز
بازی بعدی
23 آبان 1405 ساعت 21:30
لیگ برتر مردان — فصل منظم · سالن ورزشی شیراز 1
رتبه در لیگ
- امتیاز13.535/480
- ریباند5.21/480
- پاس گل1.8125/480
- توپربایی0.4146/480
- بلاک0.333/480
- میدانی٪68.9%68/480
- ۳امتیازی٪62.5%46/480
- درصد واقعی80.6%54/480
بیشترینها در یک بازی
- امتیاز
- 29
- ریباند
- 10
- پاس گل
- 4
- توپربایی
- 2
- بلاک
- 1
- سهامتیازی
- 4
- دبلدبل
- 1
- تریپلدبل
- 0
آمار به تفکیک فصل
| فصل | تیم | بازی | دقیقه | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404-1405لیگ برتر مردان | استقلال تهران | 11 | 18.4 | 13.5 | 5.2 | 1.8 | 0.4 | 0.3 | 15.5 | 68.9% | 62.5% | 76.2% |
| 1403-1404لیگ برتر مردان | استقلال تهران | 13 | 13.9 | 3.5 | 2.0 | 0.9 | 0.3 | 0.2 | 3.0 | 30.0% | 0.0% | 67.7% |
| کل دوران | – | 24 | 16.0 | 8.1 | 3.5 | 1.3 | 0.3 | 0.2 | 8.8 | 55.3% | 42.9% | 72.6% |
همتیمیها
- سینا کریمی
استقلال تهران- امتیاز
- 12.7
- ریباند
- 3.3
- پاس گل
- 1.2
بازی 11میدانی٪ –
- دانیال سلطانی
استقلال تهران- امتیاز
- 10.8
- ریباند
- 2.2
- پاس گل
- 1.8
بازی 11میدانی٪ –
- سهیل ملکی
استقلال تهران- امتیاز
- 9.6
- ریباند
- 2.2
- پاس گل
- 1.5
بازی 11میدانی٪ –
- بابک محمدی
استقلال تهران- امتیاز
- 9.0
- ریباند
- 3.1
- پاس گل
- 2.0
بازی 11میدانی٪ –
- یاسین نجفی
استقلال تهران- امتیاز
- 5.5
- ریباند
- 1.4
- پاس گل
- 0.7
بازی 11میدانی٪ –
- سعید امیری
استقلال تهران- امتیاز
- 5.4
- ریباند
- 2.7
- پاس گل
- 1.0
بازی 11میدانی٪ –
| فصل | تیم | بازی | دقیقه | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404-1405لیگ برتر مردان | استقلال تهران | 11 | 18.4 | 13.5 | 5.2 | 1.8 | 0.4 | 0.3 | 15.5 | 68.9% | 62.5% | 76.2% |
| 1403-1404لیگ برتر مردان | استقلال تهران | 13 | 13.9 | 3.5 | 2.0 | 0.9 | 0.3 | 0.2 | 3.0 | 30.0% | 0.0% | 67.7% |
| کل دوران | – | 24 | 16.0 | 8.1 | 3.5 | 1.3 | 0.3 | 0.2 | 8.8 | 55.3% | 42.9% | 72.6% |
| حریف | نتیجه | میدانی٪ | سهامتیازی | پرتاب آزاد | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 آذر | مقابل مس رفسنجان | باخت 6970 | 17.8 | 13 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | +6 | +13 | 58 | 12 | 23 |
| 16 آذر | مقابل نفت و گاز گچساران | برد 9476 | 13.1 | 8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 3 | −3 | +10 | 46 | 02 | 00 |
| 8 آذر | مقابل شهرداری گرگان | باخت 8386 | 23.8 | 24 | 10 | 3 | 0 | 1 | 5 | +15 | +30 | 912 | 44 | 22 |
| 1 آذر | مقابل طبیعت اسلامشهر | برد 10884 | 19.7 | 26 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | +16 | +28 | 810 | 33 | 79 |
| 24 آبان | در کاله مازندران | برد 11280 | 8.7 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | +2 | 00 | 00 | 00 |
| 17 آبان | در مهگل البرز | باخت 112114 | 26.8 | 29 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | −9 | +28 | 89 | 33 | 1013 |
| 10 آبان | در گلنور اصفهان | باخت 7392 | 13.4 | 5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | −6 | +8 | 25 | 13 | 00 |
| 4 آبان | در رعد پدافند هوایی | باخت 8190 | 18.4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | −9 | +11 | 35 | 02 | 12 |
| 27 مهر | در پالایش نفت آبادان | برد 8279 | 17.5 | 11 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | −2 | +14 | 56 | 11 | 00 |
| 20 مهر | در نفت زاگرس جنوبی | باخت 7882 | 27.1 | 13 | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | −7 | +15 | 37 | 02 | 79 |
نمایش 1 تا 10 از 11
خانه، بیرون و برد/باخت
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| خانه | 4 | 17.8 | 6.0 | 1.8 | 0.3 | 0.5 | 20.3 | 72.2% | 72.7% | 78.6% |
| بیرون | 7 | 11.1 | 4.7 | 1.9 | 0.4 | 0.1 | 12.9 | 65.8% | 53.8% | 75.0% |
برد و باخت
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| در بردها | 5 | 11.6 | 5.0 | 1.0 | 0.2 | 0.0 | 13.2 | 75.0% | 75.0% | 76.9% |
| در باختها | 6 | 15.2 | 5.3 | 2.5 | 0.5 | 0.5 | 17.5 | 65.2% | 56.3% | 75.9% |
ترکیب اصلی و نیمکت
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ابتدایی | 11 | 13.5 | 5.2 | 1.8 | 0.4 | 0.3 | 15.5 | 68.9% | 62.5% | 76.2% |
به تفکیک ماه
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1404 آذر | 2 | 10.5 | 4.5 | 1.5 | 0.0 | 0.5 | 11.5 | 64.3% | 25.0% | 66.7% |
| 1404 آذر | 5 | 16.8 | 4.4 | 2.0 | 0.6 | 0.4 | 19.2 | 75.0% | 84.6% | 79.2% |
| 1404 آبان | 4 | 11.0 | 6.5 | 1.8 | 0.3 | 0.0 | 13.0 | 62.5% | 42.9% | 73.3% |
به تفکیک حریف
| بازی | امتیاز | ریباند | پاس گل | توپربایی | بلاک | بازده | میدانی٪ | ۳امتیازی٪ | آزاد٪ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| مس رفسنجان | 1 | 13.0 | 3.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 13.0 | 62.5% | 50.0% | 66.7% |
| نفت و گاز گچساران | 1 | 8.0 | 6.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 10.0 | 66.7% | 0.0% | – |
| شهرداری گرگان | 1 | 24.0 | 10.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 30.0 | 75.0% | 100.0% | 100.0% |
| طبیعت اسلامشهر | 1 | 26.0 | 5.0 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 28.0 | 80.0% | 100.0% | 77.8% |
| کاله مازندران | 1 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | – | – | – |
| مهگل البرز | 1 | 29.0 | 1.0 | 4.0 | 1.0 | 0.0 | 28.0 | 88.9% | 100.0% | 76.9% |
| گلنور اصفهان | 1 | 5.0 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 8.0 | 40.0% | 33.3% | – |
| رعد پدافند هوایی | 1 | 7.0 | 6.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 11.0 | 60.0% | 0.0% | 50.0% |
| پالایش نفت آبادان | 1 | 11.0 | 5.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 14.0 | 83.3% | 100.0% | – |
| نفت زاگرس جنوبی | 1 | 13.0 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 15.0 | 42.9% | 0.0% | 77.8% |
| پاس کردستان | 1 | 13.0 | 7.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 12.0 | 66.7% | 100.0% | 75.0% |
تفکیک ربعبهربع و دقایق پایانی به رویدادهای ربعبهربع بازیکن نیاز دارد که هنوز ثبت نمیشود.
پرتاب میدانی5174
68.9%
دوامتیازی3650
72.0%
سهامتیازی1524
62.5%
پرتاب آزاد3242
76.2%
- درصد واقعی
- 80.6%
- درصد مؤثر
- 79.1%
- پاس به اشتباه
- 0.69
درصدها از رویدادهای ثبتشده بازی محاسبه میشوند.
نقشه پرتاب
| ناحیه | موفق | تلاش | میدانی٪ |
|---|---|---|---|
| محوطه محدود | 3 | 6 | 50.0% |
| منطقه رنگ | 14 | 19 | 73.7% |
| میانه چپ | 9 | 11 | 81.8% |
| میانه وسط | 4 | 4 | 100.0% |
| میانه راست | 6 | 10 | 60.0% |
| سهامتیازی گوشه چپ | 1 | 2 | 50.0% |
| سهامتیازی گوشه راست | 2 | 2 | 100.0% |
| سهامتیازی بال چپ | 5 | 8 | 62.5% |
| سهامتیازی بالای زون | 2 | 3 | 66.7% |
| سهامتیازی بال راست | 5 | 9 | 55.6% |
گلهای با پاس و بدون پاس
با پاس گل23/51
45.1%
بدون پاس گل28/51
54.9%
گل با پاس گلی شمرده میشود که پاس گل آن به همان پرتاب ثبت شده باشد.
- درصد ریباند
- 20.8%
- درصد ریباند هجومی
- 11.4%
- درصد ریباند دفاعی
- 29.3%
- درصد پاس گل
- 21.9%
- درصد توپربایی
- 1.1%
- درصد بلاک
- 1.5%
- درصد اشتباه
- 23.9%
- شاخص تأثیر (PIE)
- 9.8%
- نرخ سهامتیازی
- 32.4%
- نرخ پرتاب آزاد
- 56.8%
درصدها بر پایه دقایق و مجموع تیم در هر بازی محاسبه میشوند. نرخ سهامتیازی سهم تلاشهای سهامتیازی از کل تلاشهای میدانی است و نرخ پرتاب آزاد تعداد پرتاب آزاد به ازای هر تلاش میدانی است.
بر پایه دقایقی که از رویدادهای ترکیب و تعویض ثبت شده است.
| امتیاز | ریباند | پاس گل | ربایش | بلاک | اشتباه | خطا | موفق میدانی | تلاش میدانی | سهامتیازی موفق | سهامتیازی تلاش | آزاد موفق | آزاد تلاش |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.4 | 10.1 | 3.5 | 0.7 | 0.5 | 5.1 | 6.4 | 9.1 | 13.1 | 2.7 | 4.3 | 5.7 | 7.5 |
درباره بازیکن
پروفایل نمونهٔ دادههای آزمایشی.